GenelİLANLARProje Duyuruları

KOSGEB HIZLI DESTEK PROGRAMI GENİŞLETİLDİ

Geçtiğimiz yıl hızlı destek programından yararlanan esnaf ve sanatkarlara 12 ay boyunca bir personel istihdam etme şartıyla 100.000 TL geri ödemeli kredi desteği tanımlanacak. İşletme sahibinin yada istihdam edilecek personelin kadın olması durumunda üst limite 10.000 daha eklenerek 110.000 geri ödemeli destek tanımlanabilecek.

Destek kredisi başvurusu geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda e devlet ile giriş yaparak KOSGEB sistemi üzerinden tanımlanacak. Başvuracak işletmeler için ilk yapılacak işlem bu  yıla ait kobi beyannamesini vermek. Bu işlem KOSGEB online hizmetlerde açık bir şekilde yazmaktadır. Ardından başvuran işletme KOSGEB e hizmetler menüsünden hızlı destek programını seçerek işlemlerini sürdürebilecektir. İşlemlerinizi size atanan KOSGEB uzmanınıza danışarak da sürdürebilirsiniz.

HIZLI DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA DESTEK ALABİLECEK İŞLETMELERİN  NACE KODLARINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN DOSYAYI İNDİRİNİZ. NACE KODUNUZU TELEFONUNUZDAN BÜYÜTEÇ SİMGESİYLE, BİLGİSAYARINIZDAN CTRL+F TUŞLARINA BASARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

KOSGEB DESTEK NACE KODLARI LİSTESİ

Daha Fazla Göster
Kapalı