AhilikHaberler

AHİLİK HAFTASI ADINA YAKIŞIR BİR BİRLİK İÇİNDE KUTLANIYOR

27. si düzenlenen  Ahilik Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde Birliğimize bağlı odalarımız ve esnaflarımızla, birlikte  kamu kurum ve kuruluşlarının, yerel yönetimlerimizin katılımlarıyla birlik içinde başlatıldı ve sürüyor.

Açılış programında tüm bağlı odalarımızın başkanları ve yönetimlerinden temsilcileri hazır bulunarak, Çanakkale Valiliğimize ve Belediyemize gerçekleştirilen ziyaretlere katıldılar. Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen tören ve gösterilerden oluşan açılış programı boyunca aramızda oldular.

Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İSKENDEROĞLU, açılış programına katıldı. Programda bir konuşma da gerçekleştiren Sayın Jülide İSKENDEROĞLU; bir esnaf kızı, gelini, eşi ve bir esnaf olarak Ahilik Haftası açılışına katılmaktan duyduğu mutluluğu ve esnaflığın ve esnaflarımızın önemini vurguladı.

Çanakkale Belediye Başkanımız Sayın Ülgür GÖKHAN mehteran ile birlikte şanlı bayrağımızı sırtlayarak gerçekleştirilen yürüyüşte Birlik Başkanımız Ünal ÖZCAN ile birlikte meydana kadar yürüyüşünü sürdürdü.

Ahilik Haftası Etkinlikleri İl merkezimizle birlikte ilçelerimizde de hafta boyunca sürecek.

 

Daha Fazla Göster
Kapalı