Esnafa KolaylıkGenelHaberlerProjeler

E-Ticaretin Geliştirilmesi Konusunda GMKA ile ÇESOB İşbirliği

Birliğimiz yerel ve ulusal düzeyde esnaflarımızın faydasına olabilecek her faaliyet için girişimlerde bulunmayı sürdürüyor.

GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah GÜÇ Birliğimize bir çalışma ziyaretinde bulundu. Birlik Başkanımız Ünal ÖZCAN ile bir araya Genel Sekreter Vekili, Birliğimizin E-Ticaret konusunda çalışmaları hakkında  fikir alışverişinde bulundu. Öncelikle 32 üye odamızın Başkanları ve Genel Sekreterlerine E-Ticaret hakkında bir eğitim verilmesi böylelikle esnaf ve sanatkarlar faydasına geliştirilecek çalışmaların  daha verimli bir şekilde planlanması hedefleniyor. Birliğimiz 21000 üzerinde ve sürekli büyüyen bir esnaf ve sanatkar grubunu temsil ediyor. Birliğimiz özellikle günümüzde son derece önemli olan e-ticaret çalışmalarını, her düzeyde faaliyet gösteren esnaflarımıza, üye odalarımız aracılığıyla yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Birliğimizle birlikte belirlenen takvim doğrultusunda öncelikle e-ticarete ilişkin eğitim ve bilgilendirme seminerlerinde uzman desteği ve teknik destek sağlayacak.

Daha Fazla Göster
Kapalı